Одна з українських областей оголосила про готовність прийняти евакуйованих з Уханя

Зараз у Полтавській області відбуваються сутички з силовиками, місцеві жителі проти розміщення евакуйованих з Уханя людей

Одна з українських областей оголосила про готовність прийняти евакуйованих з Уханя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Одеська область готова до прийому і лікування людей з коронавірусом COVID-19, – таку заяву зробив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву він зробив у себе в Facebook.

За його словами, в ОДА відбулося закрите засідання, на якому затвердили ряд додаткових заходів щодо недопущення проникнення вірусу в регіон, а також погодили план дій, якщо в область приїдуть пацієнти з ознаками захворювання.

За словами голови Одеської ОДА, головною госпітальною базою може стати інфекційна лікарня Одеси – 20 боксів на 65 місць готові до лікування пацієнтів.

Також готова розгорнути додаткову госпітальну базу лікарня Ізмаїла.

Одещина готова до прийому та лікування хворих на коронавірус COVID-19!На закритому засіданні в Одеській ОДА я…

Gepostet von Максим Куций am Mittwoch, 19. Februar 2020

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу ситуації, яка склалася навколо борту з Китаю. Нагадаємо, літак з українцями та іноземцями, приземлився в Києві, але звідти повинен вилетіти до Харкова, потім людей відправлять в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Але місцеві жителі налаштовані агресивно.

За його словами, українці демонструють не найкращий бік характеру: “Коли Франція евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст, реакція у жителів цього міста була одна: вони дбали про життя і здоров’я своїх співгромадян, співчували тим, хто опинився у складній ситуації. Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку і доставив громадянина Казахстану, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки, всі дякували і раділи, що людина нарешті вдома”.

Джерело: Народна Правда