Окупація Донбасу і Криму: названо кількість загиблих та поранених українців

За час окупації 27 тисяч осіб отримали поранення

Окупація Донбасу і Криму: названо кількість загиблих та поранених українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

За час окупації Донбасу і Криму загинуло близько 14 тисяч осіб.

Loading...

Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час Генеральної асамблеї ООН, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Близько 44 квадратних кілометрів знаходиться під іноземною окупацією, всупереч статуту ООН. Близько 14 тисяч осіб вбито, 27 тисяч осіб отримали поранення. Близько 2 мільйонів жителів Криму і Донбасу були змушені рятуватися втечею зі своїх будинків”, – заявив Пристайко.

Нагадаємо, 20 лютого в Генеральній асамблеї Організації Об’єднаних Націй почалося засідання щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України. Від України в дебатах бере участь міністр закордонних справ україни Вадим Пристайко.

Речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко заявив, що засідання генеральної Асамблеї відбудеться за пунктом порядку денного “Ситуація на окупованих територіях України”.

Також раніше країни ЄС— члени Ради безпеки ООН після засідання Радбезу, на якому обговорювалося виконання Мінських угод у зв’язку з загостренням на Донбасі 18 лютого виступили з заявою на підтримку України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...