Глава МОЗ проведе 2 тижні з евакуйованими в Нових Санжарах

Скалецька намагається заспокоїти тих, хто влаштував бунт у Нових Санжарах

Глава МОЗ проведе 2 тижні з евакуйованими в Нових Санжарах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька добровільно залишилася на карантині разом з усіма громадянами, яких напередодні евакуювали з Уханя. Таким чином, вона намагається заспокоїти тих, хто влаштував бунт у Нових Санжарах.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост вона опублікувала в Facebook.

“Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих же умовах”, – написала Скалецька.

Вона ще раз наголосила, що Україна ретельно підготувала евакуацію, а в місці обов’язкової обсервації були створені безпечні умови, з урахуванням стандартів ВООЗ.

Скалецька закликала українське суспільство переглянути своє ставлення до евакуйованим з Уханя людям:

“Ці люди – наші співвітчизники, вони нам не чужі. Ми живемо в одній країні і повинні піклуватися про їх здоров’я та безпеки. Те, що відбувалося сьогодні, паніка і неприйняття, негатив і агресія дуже мене вразили. Ще більше вони вразили людей, евакуйованих з Китаю. Тому прошу вас висловити їм слова підтримки і подяки за те, що вони погодилися провести в ізоляції два тижні для безпеки всіх нас”, – написала глава Моз.

Зазначимо, крім евакуйованих людей 14 днів ізоляції проведе вся команда супроводу, у тому числі екіпаж літака.

Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в…

Gepostet von Zoryana Skaletska am Donnerstag, 20. Februar 2020

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко пояснили, чому евакуйованих з Уханя українців не можна було розміщувати в лікарнях. За його словами, в країні зараз пік захворюваності на грип, а для обсервації не потрібні якісь особливі вимоги: “Обсерватор – це не заклад охорони здоров’я. Ніяких особливих умов не повинно бути. Це звичайне установа готельного типу, тобто людина має прийти і обмежити своє спілкування з зовнішнім світом”.

Джерело: Народна Правда