Міноборони закупить ракетних комплексів майже на 2,5 млрд гривень

Загалом у рамках оборонного замовлення на 2020 рік планується здійснити закупок на 21,25 млрд гривень

Міноборони закупить ракетних комплексів майже на 2,5 млрд гривень
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У 2020 році Міністерство оборони планує закупити близько 3 тисяч ракетних комплексів та ракет до них на суму понад 2,4 млрд гривень.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службі Міноборони.

При цьому, на фінансування ракетної програми у поточному році виділено на 300 млн гривень більше, ніж у 2019 році.

“Зокрема, у 2020 році заплановано завершення розроблення з проведенням державних випробувань комплексів “Нептун” та “Вільха” і забезпечено їх фінансування у повному обсязі. Після прийняття їх на озброєння буде здійснено закупівля серійних зразків”, – йдеться у повідомленні.

Крім того триває робота над створенням програми багатофункціонального ракетного комплексу (БФРК), концепція якої наразі проходить зовнішнє погодження.

У Міноборони нагадали, що загалом у рамках оборонного замовлення на 2020 рік планується здійснити закупок на 21,25 млрд гривень.

Так, у 2020 році визначено наступні пріоритети:

Військово-морські сили: розроблення і постачання протикорабельного ракетного комплексу “Нептун”, модернізація фрегата “Гетьман Сагайдачний”, катерів типу “Айленд”, постачання вертольотів, бойових броньованих машин, відновлення державної цільової програми “Корвет”;

війська протиповітряної оборони: відновлення зенітних ракетних комплексів, постачання радіолокаційних станцій, розгортання комплексів засобів автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною;

тактична авіація: продовження постачання модернізованих літаків типу МіГ-29, Су-27, Су-25;

сухопутні війська: розроблення та постачання нових зразків ракетного і артилерійського озброєння, бронетехніки, автомобільної техніки, вертольотів, безпілотних авіаційних комплексів, станцій радіоелектронної боротьби, снайперського озброєння.

Раніше міністр оборони Андрій Загороднюк пояснив плинність кадрів у ЗСУ. За його словами, українські військові найчастіше залишають армію через відносини у колективі, соціальні і моральні питання.

А тим часом в Міністерстві оборони України повідомили, що призов на строкову службу в армію України в 2020 році буде проходити за планом у відповідності до законодавства.

Джерело: Народна Правда