Нацвідбір на Євробачення 2020: подробиці фіналу та відео всіх фіналістів

Фінал Нацвідбору відбудеться 22 лютого

Нацвідбір на Євробачення 2020: подробиці фіналу та відео всіх фіналістів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У суботу, 22 лютого, пройде фінал Нацвідбору на Євробачення 2020, кожну пісню будуть оцінювати члени журі та глядачі у ході інтернет і СМС-голосування.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

За право представляти Україну на Євробаченні в фіналі Нацвідбору боротимуться Jerry Heil, KRUTЬ, Gо_A, TVORCHI, KHAYAT і David Axelrod.

Оцінювати конкурсантів будуть співак і шоумен Андрій Данилко, співачка Тіна Кароль і генеральний директор “Хіт FM” – Віталій Дроздов. Ведучім фіналу буде Сергій Притула.

У разі однакової кількості голосів саме бали глядачів будуть визначальними.

Порядок виступів артистів у фіналі Нацвідбору:

KRUTЬ

JERRY HEIL

Go-A

David Axelrod

KHAYAT

TVORCHI

KRUTЬ

JERRY HEIL

Go-A

David Axelrod

KHAYAT

TVORCHI

8 травня 2019 року в Тель-Авіві визначився переможець пісенного конкурсу Євробачення-2019. З піснею Аrcade перемогу здобув співак Дункан Лоуренс з Нідерландів.

В суботу, 8 лютого, стали відомі переможці першого півфіналу Національного відбору на Євробаення 2020. До фіналу  потрапили: Jerry Heil, GO-A та KRUТЬ.

Також додамо, що Євробачення-2020, яке пройде в травні в Роттердамі (Нідерланди), вже ознаменувалося першим скандалом — від участі в пісенному конкурсі відмовилася Угорщина. Офіційну причину представники країни не озвучили, проте не останню роль в ухваленні рішення зіграла «надмірна гомосексуальність» конкурсу.

Джерело: Народна Правда