Пірати викрали українця у Нігерії

Всього викрадено 10 членів екіпажу судна

Пірати викрали українця у Нігерії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українець був викрадений під час нападу піратів на судно під прапором Ліберії біля берегів Нігерії.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

Loading...

“Посольство України в Греції повідомляє про піратський напад на судно Alpine Penelop (прапор Ліберії, судновласник грецька компанія “Goldenport Shipmanagement LTD”), який стався на світанку 20 лютого біля берегів Нігерії. В результаті нападу захоплено і вивезено в невідомому напрямку 10 членів екіпажу судна, серед яких один громадянин України”, – повідомили в МЗС.

Зазначається, що компанія-судновласник створила оперативну групу по звільненню членів екіпажу.

“Переговорами будуть займатися професійні “переговорники”. Посольство України в Греції підтримує зв’язок з представником компанії-судновласника, який очолює оперативну групу. З викрадачами моряків встановлені контакти”, – додали у відомстві.

Через філію компанії-судновласника в м.Одеса встановлено зв’язок з родичами українських моряків. У міністерстві запевнили, що справа знаходиться на контролі посольства України в Греції та департаменту консульської служби МЗС.

Нагадаємо, раніше африканські пірати захопили 8 українських моряків – восьмеро українських і дев’ятеро китайських моряків були викрадені 15 серпня, коли два торгові судна зазнали нападу в територіальних водах Камеруну, в Західній Африці.

Нагадаємо також, українські моряки таємничо зникають у різних частинах світу – протягом останніх двох тижнів з суден щезли троє моряків, їх родини не можуть отримати ніякої інформації про те, що сталося.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...