Порошенка доправлять на допит у ДБР примусово: рішення суду

Порошенка повинні доправити на допит в ДБР співробітники Нацполіції 28 лютого

Порошенка доправлять на допит у ДБР примусово: рішення суду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

П’ятий президент України Петро Порошенко, який 11 лютого вкотре не з’явився на допит у ДБР, буде доправлений на допит в Державне бюро розслідувань примусово.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це пише НВ, посилаючись на постанову Печерського районного суду Києва.

Так, Петра Порошенка повинні доправити на допит в ДБР співробітники Нацполіції 28 лютого на 14:00.

Постанова оскарженню не підлягає.

Порошенка доправлять на допит у ДБР примусово: рішення суду

Раніше директор ДБР Ірина Венедіктова заявила, що Порошенко 30 раз не прийшов на допит, тому бюро підготувало пакет доказів для силового приводу.

Як відомо, 24 січня 2020 року колишнього президента Петро Порошенко знову викликали на допит в Державне бюро розслідувань. Допит в якості свідка також проходив по справі про можливу держзраді під час підписання Мінських угод.

Нагадаємо, що 24 січня біля будівлі Державного бюро розслідувань, де проходив допит п’ятого президента Петра Порошенка у справі про держзраду, сталася бійка, частина народних депутатів намагалася увійти у приміщення ДБР, проте їх не пустили, адже такі спроби є втручанням у роботу Бюро.

Раніше повідомлялося, що 21 січня п’ятий президент України Петро Порошенко не з’явився на допит до Державного бюро розслідувань, ДБР повідомило, що готується до примусового приводу політика на допит.

Нагадаємо також,  Петра Порошенка викликали на допит у ДБР у справі про можливу державну зраду під час підписання Мінських угод.

Джерело: Народна Правда