Прессекретарка Зеленського вказала на цікавий нюанс з провокаторами у Нових Санжарах

Мендель звинуватила медіа в штучному нагнітанні істерії навколо коронавірусу

Прессекретарка Зеленського вказала на цікавий нюанс з провокаторами у Нових Санжарах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прессекретарка президента України Юлія Мендель заявила, що протести, які сталися між поліцією і мешканцями Нових Санжарів  Полтавської області, куди евакуювали українців з Китаю, навмисно “підігрівалися”. Речниця глави держави також звинуватила медіа у створенні передумов, які стали причиною саме такого критичного розгортання подій.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Мендель розповіла в ефірі “Сніданку з 1+1”.

“І ви, як великий телеканал, та один із найбільших в Україні, і всі інші телеканали, всі медіа розповідали про ситуацію з коронавірусом. Тобто тут вже було питання не лише локально. По-перше, говорили про різні місця, обирали, яке буде найкраще і найнадійніше. Так, щоб було комфортно і тим, яких привезуть, і тим, які там живуть. Те, що вчора трапилося, – воно підігравалося”, – наголосила Мендель.

Водночас вона підкреслила що серед людей, які вийшли на протести у Нових Санжарах, можна помітити одні й ті ж обличчя мітингувальників, які “кочують” із однієї акції на іншу.

“Ми бачили фотографії людей, які там стояли, цих молодиків, і ми зрозуміли, що вже їх бачили в урядовому кварталі”, – заявила прессекретарка президента.

За її словами, питання в тому, щоб достукатися до людей і зрозуміти, що кожен міг бути в тій ситуації.

“Ми бачили, що протягом двох тижнів наші всі міністерства комунікували і розповідали, телеканали розповідали, але коли виявився оцей момент зустрічі, то дуже легко зманіпулювати страхом. Це зрозуміло. У кожного з нас є страхи”, – додала Мендель.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну привезли громадян, в тому числі інших держав, яких на літаку компанії SkyUp евакуювали з китайського Уханя.

Спецтранспортом ДСНС у супроводі і під охороною поліції вони були доставлені на територію медичного центру Національної гвардії «Нові Санжари» у Полтавській області, де пробудуть на карантин 14 днів.

Тим часом у Нових Санжарах відбулися зіткнення правоохоронців з місцевими жителями, які протестують проти розміщення евакуйованих українців з Уханю.

Як повідомлялося раніше, міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька добровільно залишилася на карантині разом з усіма громадянами, яких напередодні евакуювали з Уханя. Таким чином, вона намагається заспокоїти тих, хто влаштував бунт у Нових Санжарах.

Джерело: Народна Правда