Путін хоче домовитися з Зеленським про поліпшення відносин України і РФ

Путін звернув увагу на зміну позиції свого українського колеги після Парижа

Путін хоче домовитися з Зеленським про поліпшення відносин України і РФ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін сподівається домовитися з Президентом України Володимиром Зеленським про поліпшення відносин двох країн. Однак, за словами Путіна, після нормандської зустрічі позиція Зеленського дещо змінилася.

Loading...

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на матеріали ЗМІ.

“На жаль, ось він приїхав з Парижа і почав говорити про те, що треба переглядати мінські угоди. Це викликає питання”, – підкреслив Путін.

Проте президент РФ констатував, що Москві і Києву вдалося домовитися про обмін полоненими, а також про угоду щодо транзиту російського газу через Україну.

На питання журналіста, чи є ймовірність домовитися з Зеленським про мир і дружбу між Україною і Росією, Путін відповів: “Надія помирає останньою, є”.

У той же час російський лідер висловив невдоволення, що Київ хоче змінити Мінські угоди, що ускладнює переговорний процес по Донбасу.

Він також заявив, що співпраця Росії та України невигідна ряду країн, так як створює їм глобального конкурента. Путін вважає, що “ніхто цього не хоче, тому будуть робити все, щоб Україну і Росію розтягувати”.

“Будь-яке об’єднання Росії і України, їх можливостей і конкурентних переваг – це створення конкурента, глобального конкурента в Європі і в світі. Ніхто цього не хоче, тому будуть робити все, щоб нас розтягувати”, – сказав господар Кремля.

За його словами, “ті, хто очолював Україну або добрався до влади в Україні, переслідували особисті інтереси”.

Нагадаємо, глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що триваюча війна на Донбасі вказує на необхідність внесення змін у Мінські домовленості, які, за його словами, вичерпали себе.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Раптовий наступ російських окупантів на Донбасі свідчить про те, що президент Росії Володимир Путін планує підкорити Україну до 9 травня.

Глава МЗС Вадим Пристайко здивував заявою про вибори на Донбасі повідомивши, що можуть зберегти свої посади нинішні представники «ЛДНР»

Джерело: Народна Правда
загрузка...