Путін поговорив про Україну: всі подробиці

Господар Кремля видав чергову порцію "дружби" з Росії

Путін поговорив про Україну: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Президент Росії Володимир Путін продовжує стверджувати, що росіяни і українці – один народ, наполягає на тому, що не дивився серіал “Слуга народу” і  впевнений, що ще може домовитися із главою України Володимиром Зеленським.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про він розповів  в інтерв’ю ТАСС в п’ятницю, 21 лютого.

Loading...

В інтерв’ю господар Кремля відповів на багато питань, що стосуються його бачення України і українців.

Хоче дружити з Зеленським

За словами Путіна, він бачить ймовірність домовитися з президентом України Володимиром Зеленським про мир і дружбу між країнами.

“Надія, що вмирає останньою, є. Але, на жаль, ось він приїхав із Парижа і почав говорити про те, що треба переглядати Мінські угоди. Це викликає питання. Але, тим не менше, ми змогли домовитися про обмін утримуваних осіб, змогли зараз домовитися щодо газу”, – сказав він.

Хто такий Голобородько не знає

Путін заявив, що  ніколи не дивився телесеріал “Слуга народу” виробництва студії “Квартал 95”, де в головній ролі знімався Зеленський.

“Я не дивився. Я не знаю ні Голобородька, ні хто там що вибирає. Ні, я не дивився”, – скривився Путін, відповідаючи на це запитання.

Назвав українців “братами”

Характерно, що під час бесіди журналіст поправив Путіна, вказавши, що правильно говорити “украЇнці” з наголосом на букву Ї. Але лідер росіян перебив його і заперечив, що треба говорити “укрАїнці”.

“Взагалі українцями називали людей, які жили на рубежах Російської держави. Українці були у Пскові, українцями оголосили тих, хто захищав з півдня від набігів кримського хана. На Уралі. Всюди були українці. Отже, у нас не було ніяких мовних відмінностей”, – сказав глава РФ.

Згадав раптом батьків “українського націоналізму”

Також Путін  заявив, що батьки-засновники українського націоналізму ніколи не говорили, що потрібно обов’язково посваритися з Росією.

“Як це не здасться дивним, в їхніх фундаментальних працях ХІХ століття написано, що Україна: а) вона багатонаціональна і має бути федеративною державою і б) вибудувати обов’язково хороші відносини з Росією. Нинішні націоналісти це, мабуть, забули. Я вам скажу, чому вони це призабули. Знаєте чому? Тому що у них у табелі про ранги найголовніше не турбота про інтереси українського народу”, – стверджує Путін.

Вліз у справи української церкви

За словами господаря Кремля, відділення Української православної церкви Московського патріархату від РПЦ було безглуздим і здійснювалося “по живому”.

“Слід не забувати про те, що нас об’єднує. І не руйнувати того, що є. Скажімо, ось у церкві. Навіщо треба було руйнувати єдність Російської православної церкви? Ви знаєте, що ця самостійність Української православної церкви Московського патріархату, вона насправді повна, вона і досі була повна, зокрема з точки зору обрання ієрархів Української православної церкви Московського патріархату. Московський патріархат ніяк не впливав і не впливає досі на обрання ієрархів Української православної церкви Московського патріархату. Вона насправді і так була незалежною, повністю”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що сподівається домовитися з президентом України Володимиром Зеленським про поліпшення відносин двох країн. Однак, за словами Путіна, після нормандської зустрічі позиція Зеленського дещо змінилася.

До слова, раптовий наступ російських окупантів на Донбасі свідчить про те, що президент Росії Володимир Путін планує підкорити Україну до 9 травня.

А тим часом у Росії рейтинг Володимира Путіна обвалився. Якщо влітку 2019 року за нього були готові голосувати на виборах 43% росіян, то зараз йому довіряють лише 35% росіян. Таким чином з 2017 року, коли рейтинг довіри Путіну становив 60%, довіра до нього знизилася майже в два рази.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...