Путін знову заговорив про українців і росіян як один народ

"Не украЇнці, а укрАїнці", - наголосив Путін

Путін знову заговорив про українців і росіян як один народ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Російської Федерації  Володимир Путін заявив, що між росіянами і українцями до XVI не було мовних відмінностей.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про він розповів  в інтерв’ю ТАСС в п’ятницю, 21 лютого.

Loading...

Президент країни-агресора  переконаний, що раніше українцями називали тих людей, хто жив на рубежах Російської держави. “Не украЇнці, а укрАїнці”, – наголосив Путін.

“До XI, XII, XIII століття у нас не було ніякої різниці в мові”, – заявив  президент РФ, додавши, що “перші мовні відмінності” з’явилися тільки в XVI столітті, коли частина українців жила на території під владою Речі Посполитої.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що сподівається домовитися з президентом України Володимиром Зеленським про поліпшення відносин двох країн. Однак, за словами Путіна, після нормандської зустрічі позиція Зеленського дещо змінилася.

До слова, раптовий наступ російських окупантів на Донбасі свідчить про те, що президент Росії Володимир Путін планує підкорити Україну до 9 травня.

Додамо, що раніше глава МЗС Вадим Пристайко здивував заявою про вибори на Донбасі повідомивши, що можуть зберегти свої посади нинішні представники «ЛДНР».

А тим часом у Росії рейтинг Володимира Путіна обвалився. Якщо влітку 2019 року за нього були готові голосувати на виборах 43% росіян, то зараз йому довіряють лише 35% росіян. Таким чином з 2017 року, коли рейтинг довіри Путіну становив 60%, довіра до нього знизилася майже в два рази.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...