Рівень довіри українців до Кабміну та прем’єра Гончарука рекордно знизився

Дві третини українців не довіряють Кабміну і прем'єру

Рівень довіри українців до Кабміну та прем’єра Гончарука рекордно знизився
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Центр Разумкова оприлюднив невтішні дані опитування стосовно рівня довіри діяльності уряду – українці негативно оцінюють ситуацію, більшість не довіряють ані уряду, ані прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в лютому 2020 року уряду України довіряють тільки 28% українців, не довіряють – 64,5%, респондентів.

Loading...

Крім того, за даними опитування, висловлюють довіру прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку тільки 25% опитаних, не довіряють – 63% респондентів.

За даними опитування, діяльність прем’єр-міністра України Олексія Гончарука повністю підтримують 6%, підтримують окремі дії – 29,5%, не підтримують – 52%.

“Рівень довіри до уряду істотно знизився в останні місяці. Високих показників він досягав у вересні 2019 року, коли уряду довіряли 57% респондентів, не довіряли – лише 22%. Рівень довіри до уряду істотно залежить від політичних симпатій громадян: серед представників електорату партії «Слуга народу» довіряють уряду 65%, не довіряють – 27%, серед представників електорату партії «Опозиційна платформа – За життя» – відповідно 11% і 88%, партії «Європейська солідарність» – відповідно 8% і 89%, ВО «Батьківщина» – відповідно 18,5% і 75%”, – пояснили в центрі Разумкова.

Рівень довіри українців до Кабміну та прем’єра Гончарука рекордно знизився Рівень довіри українців до Кабміну та прем’єра Гончарука рекордно знизився Рівень довіри українців до Кабміну та прем’єра Гончарука рекордно знизився

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів, що в січні в порівнянні з груднем платіжки українців за комуналку збільшаться, але в лютому платити треба буде значно менше.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...