Скалецька розповіла, як керуватиме МОЗ з резервації

Міністр запевнила, що робота МОЗу не припиниться ні на мить

Скалецька розповіла, як керуватиме МОЗ з резервації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, яка раніше заявила, що проведе два тижні в карантині разом з евакуйованими з Уханю українцями, заявила, що продовжить виконання своїх обов’язків і керуватиме міністерством по скайпу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Скалецька заявила увечері 20 лютого в ефірі програми “Право на владу“.

Міністерка вирішила приєднатися до тих, хто буде в обсервації у Нових Санжарах,  щоб заспокоїти місцевих мешканців та решту українців, однак не припинить виконувати свої обов’язки.

“Я буду на постійному зв’язку з міністерством. Постійно всі зами  у міністерстві будуть працювати. У мене є телефон, у мене є скайп”, – сказала Скалецька.

І наголосила: “Ми будемо проводити наради й міністерство не залишиться без керівництва”. А її перебування у медичному центрі “Нові Санжари”, мовляв, ще раз доводить, що влада виконала всі необхідні безпекові заходи.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну привезли громадян, в тому числі інших держав, яких на літаку компанії SkyUp евакуювали з китайського Уханя.

Спецтранспортом ДСНС у супроводі і під охороною поліції вони були доставлені на територію медичного центру Національної гвардії «Нові Санжари» у Полтавській області, де пробудуть на карантин 14 днів.

Тим часом у Нових Санжарах відбулися зіткнення правоохоронців з місцевими жителями, які протестують проти розміщення евакуйованих українців з Уханю.

Джерело: Народна Правда