Зеленський порівняв ситуацію у Нових Санжарах із Середньовіччям

Зеленський прокоментував протести проти резервації українців на Полтавщині

Зеленський порівняв ситуацію у Нових Санжарах із Середньовіччям
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Президент Володимир Зеленський порівняв протести в Нових Санжарах проти розміщення евакуйованих з Китаю людей зі Середньовічною Європою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава держави заявив під час свого виступу  в п’ятницю, 21 лютого, на церемонії нагородження переможців конкурсу на отримання грантів Українського фонду стартапів.

Я хочу привітати, як президент, всіх українців, які повернулися вчора на батьківщину з китайського міста Ухань. Ми всі, я впевнений, бажаємо їм міцного здоров’я і віримо, що найближчим тижні вони будуть вдома, поруч зі своїми рідними та близькими“, – сказав Зеленський.

Президент зіронізував над уживаною фразою, популярною серед українців. “Так ось вчора, відверто вам скажу, в деяких епізодах здавалося, що ми Європа епохи Середньовіччя, на жаль“, – зазначив він.

Зеленський закликав українців не забувати про людяність: “Давайте не забувати все, що ми всі з вами – люди, а не, не хочу зараз підбирати неправильне слово …”.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну привезли громадян, в тому числі інших держав, яких на літаку компанії SkyUp евакуювали з китайського Уханя.

Спецтранспортом ДСНС у супроводі і під охороною поліції вони були доставлені на територію медичного центру Національної гвардії «Нові Санжари» у Полтавській області, де пробудуть на карантин 14 днів.

Тим часом у Нових Санжарах відбулися зіткнення правоохоронців з місцевими жителями, які протестують проти розміщення евакуйованих українців з Уханю.

Джерело: Народна Правда