Голова Тернопільської ОДА пішов у відставку після протестів через евакуйованих з Китаю

Ігор Сопель подав у відставку за власним бажанням

Голова Тернопільської ОДА пішов у відставку після протестів через евакуйованих з Китаю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації  – Ігор  Сопель заявив про складання  повноважень керівника області через критичну ситуацією в області у зв’язку з поверненням українців з китайського міста Ухань, де зафіксовано коронавірус.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться  в повідомленні пресслужби Офісу Президента України.

“У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю громадян України, та незадовільною роботою облдержадміністрації з інформування населення щодо епідеміологічної безпеки Президент України прийняв заяву Ігоря Сопеля про відставку із займаної посади за власним бажанням”, – йдеться в повідомленні ОП.

Як відомо, за кілька днів до повернення українців з інфікованого Уханю на Тернопільщині влаштували голосування щодо розміщення евакуйованих з Китаю українців на території санаторію “Медобори”. Депутати сільради проголосували проти, попри те, що підтвердженої інформації про місця розміщення евакуйованих не було взагалі.

Також на в’їзді до санаторію “Медобори” неподалік від Тернополя мітингувальники 20 лютого провели молебень через можливість розміщення у санаторії евакуйованих з Китаю українців.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну привезли громадян, в тому числі інших держав, яких на літаку компанії SkyUp евакуювали з китайського Уханя.

Спецтранспортом ДСНС у супроводі і під охороною поліції вони були доставлені на територію медичного центру Національної гвардії «Нові Санжари» у Полтавській області, де пробудуть на карантин 14 днів.

Тим часом у Нових Санжарах відбулися зіткнення правоохоронців з місцевими жителями, які протестують проти розміщення евакуйованих українців з Уханю.

Джерело: Народна Правда