У Києві сексуальний маніяк згвалтував шість жінок

Збоченець нападав на жінок в лісопарковій зоні парку «Сирецький гай»

У Києві сексуальний маніяк згвалтував шість жінок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві маніяк гвалтував і грабував жінок – його жертвами з жовтня 2017 року по липень 2018  року стали шість жінок. Збоченця затримано і засуджено до 10 років позбавлення волі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні  пресслужби прокуратури Києва.

Гвалтівник підстерігав жінок в лісопарковій зоні парку «Сирецький гай» та нападав на них. Крім того, що зловмисник грабував дівчат, він ще й ґвалтував своїх жертв. Суд засудив 47-річного злочинця до 10 років позбавлення волі.

Як з’ясували правоохоронці, 47-річний чоловік раніше вже мав судимість за крадіжку. Обвинуваченого визнали винним за частиною 2 статті 187 і частиною 2 статті 153 КК України. Він засуджений до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. До вступу вироку в законну силу насильник-рецидивіст перебуває під вартою.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі поліцейські затримали 60-річного чоловіка, який протягом декількох років викрадав неповнолітніх і використовував їх у створенні порнографічного контенту. Жертвами зловмисника стали 17 дітей.

Нагадаємо також, на початку листопада до відділу протидії кіберзлочинності поліції Херсонської області звернулися батьки 9-річної дівчинки з Каховського району. Вони повідомили, що вже кілька тижнів на мобільний телефон дитини приходять фото і відео з порнографією.

Також повідомлялося, що у Києві 7 грудня педофіл напав на свою 14-річну племінницю та зґвалтував її. До поліції зателефонувала мама чотирнадцятирічної дівчинки, яка повідомила, що її доньку зараз гвалтує рідний дядько.

Джерело: Народна Правда