В Італії зафіксовано першу смерть від коронавірусу: ізолювали 10 міст

Понад 50 тисяч осіб попросили залишатися вдома

В Італії зафіксовано першу смерть від коронавірусу: ізолювали 10 міст
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Коронавірус Covid-19 забрав перше життя в Італії, від ускладнень помер 78-річний Андріано Тревізан, це – другий смертельний випадок у Європі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на South Chona Morning Post.

Зазначається, що чоловік помер в лікарні ввечері п’ятниці, 21 лютого. Всього в цьому регіоні було двоє людей, у яких виявили захворювання.

Відомо, що це друга смерть від коронавірусу в Європі. Перший випадок стався у Франції в середині лютого. Померлим виявився турист з Китаю, у якого виявили захворювання.

Як пише AFP, влада північної Італії 21 лютого розпорядилася закрити школи, бари та інші громадські місця у 10 містах після цілої низки нових випадків захворювання коронавірусом.

Перевірки на наявність вірусу п’ятьох лікарів і ще 10 осіб дали позитивний результат в Ломбардії. Ще два випадки підтверджені в області Венето.

Регіональна залізниця Trenord заявила, що її потяги більше не будуть зупинятися на трьох станціях у постраждалому районі.

Понад 50 тисяч осіб у цих районах попросили залишатися вдома, а всі громадські заходи, такі як карнавальні свята, церковні меси і спортивні змагання, були заборонені на термін до тижня.

У муніципалітеті Казальпустерленго (Casalpusterlengo) біля міської ратуші вивісили оголошення такого змісту: “Коронавірус: населенню пропонується залишатися в приміщенні в якості запобіжного заходу”.

Своєю чергою прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте запевнив, що “все під контролем”, і наголосив, що уряд підтримує “надзвичайно високий рівень безпеки”.

Станом на 22 лютого число загиблих від коронавірусу Covid-19 в Китаї сягнуло 2345 осіб. Всього в країні зареєстровано 76 288 випадків зараження вірусом.

При цьому зростає захворюваність на коронавірус у Південній Кореї. Влада повідомила про шестикратне зростання кількості випадків вірусного захворювання за чотири дні.

Нагадаємо, у італійському регіоні Ломбардія 21 лютого, підтвердили зараження новим різновидом коронавіруса у 38-річного чоловіка. Італієць відвідував лікарню в північному місті Кодоньо. Зараз медичні тести ще тривають, проте тест на наявність коронавіруса в організмі був позитивним.

А тим часом у Нових Санжарах, куди привезли евакуйованих з Китаю українців, після минулих акцій протесту частина місцевих жителів бояться контактувати з незнайомцями. По вулицях ходять з респіраторами і відмовляються вітати один одного рукостисканням.

Джерело: Народна Правда