В Нові Санжари приїхав відомий лікар Комаровський

Відомий телелікар прочитає мешканцям Нових Санжарів лекцію про коронавірус

В Нові Санжари приїхав відомий лікар Комаровський
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий український лікар Євген Комаровський прибув в Нові Санжари, де відбулися масові протест прот розміщення евакуйованих з Китаю українців, щоб прочитати лекцію про коронавірус.  Про це під час брифінгу розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє   “112.Україна”.

“Сьогодні в цьому населеному пункті буде знаходитися доктор Комаровський. Він матиме зустріч з місцевим населенням, де він свою точку зору, як незалежний фахівець, їм пояснить щодо того, що відбувається і з коронавірусів, і з приводу багато чого іншого”, – сказав він .

За словами Данилова, люди трохи перебільшують небезпеку хвороби.

“Все, що тут є сьогодні, воно локалізовано, тут є повний санітарний контроль з боку всіх установ, який повинен відбуватися. І все, що тут відбувається, знаходиться під повним контролем. Для місцевих жителів і інших людей тут ніякої небезпеки немає”, – підкреслив він.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну привезли громадян, в тому числі інших держав, яких на літаку компанії SkyUp евакуювали з китайського Уханя.

Спецтранспортом ДСНС у супроводі і під охороною поліції вони були доставлені на територію медичного центру Національної гвардії «Нові Санжари» у Полтавській області, де пробудуть на карантин 14 днів.

Тим часом у Нових Санжарах відбулися зіткнення правоохоронців з місцевими жителями, які протестують проти розміщення евакуйованих українців з Уханю.

Як повідомлялося раніше, міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька добровільно залишилася на карантині разом з усіма громадянами, яких напередодні евакуювали з Уханя. Таким чином, вона намагається заспокоїти тих, хто влаштував бунт у Нових Санжарах.

До слова, протести, які сталися між поліцією і мешканцями Нових Санжарів  Полтавської області, куди евакуювали українців з Китаю, навмисно “підігрівалися”.   У мережі поділилися фотографіями помічених “тітушок”, які влаштували бунт проти прибуття евакуйованих українців.

Джерело: Народна Правда