МОЗ заборонило передавати продукти евакуйованим українцям в “Нові Санжари”

У обсервацію можна передавати тільки засоби індивідуальної гігієни, антисептичні засоби і промислову продукцію

МОЗ заборонило передавати продукти евакуйованим українцям в “Нові Санжари”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В обсервацію в Нових Санжарах, де перебувають на карантині евакуйовані з китайського Уханю громадяни, заборонили передавати продукти, щоб не було обсервації ще й з діарейним захворювань.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

Loading...

“Харчові продукти – ні. І ми про це повідомляємо всіх волонтерів. Передає їх, всі ті речі, про які я згадав, Червоний Хрест. Продукти не передаються тим, хто знаходиться в обсервації. Але, коли люди висловлюють бажання залишити їх (продукти – НП) у Червоного Хреста, то Червоний Хрест далі буде ухвалювати рішення, що робити з цими продуктами”, – заявив заступник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко під час брифінгу у Нових Санжарах.

Заступник міністра внутрішніх справ Іван Варченко додав, що в обсервацію передають тільки засоби індивідуальної гігієни, антисептичні засоби і промислову продукцію.

“Рішенням нашим ми чітко заборонили постачання будь-якої їжі в обсерватор. Тому що у нас обсервація щодо гострої респіраторної вірусної інфекції, ми не хочемо, щоб у нас були ще обсервації з діарейним захворюваннями”, – додав заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Крім того, Ляшко додав, що в медцентрі запущений харчоблок, і їжу для тих, хто перебуває на обсервації, готують на місці, в тому числі і дієтичну їжу для іноземної громадянки, яка зверталася за допомогою до лікарів з приводу загострення хвороби шлунково-кишкового тракту.

Нагадаємо, раніше китайські вчені підтвердили фекально-оральний механізм передачі коронавірусу. Інфекція залишається у фекальних масах хворих і може разом з потоками повітря переноситися на значні відстані, таким чином заражаючи інших людей.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...