Вчені виявили новий спосіб передачі смертельного коронавірусу

Поки що не встановлено, як довго вірус може вижити поза організмом

Вчені виявили новий спосіб передачі смертельного коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Китайські вчені підтвердили фекально-оральний механізм передачі коронавіруса. Інфекція залишається у фекальних масах хворих і може разом з потоками повітря переноситися на значні відстані, таким способом заражаючи інших людей.

Loading...

Про це пише Bloomberg, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Крім цього вірус може потрапляти у системи каналізації. Передбачається, це може пояснювати, чому на круїзному лайнері Diamond Princess заразилося так багато людей.

При цьому поки що не встановлено, як довго вірус може вижити поза організму.

“Кількість заражених коронавірусом COVID-19 за межами Китаю досягло 1200 осіб. Таким чином, коронавірусом поза Китаю за добу заразилися 174 людини, за день — 127 осіб”, – повідомили у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Станом на 21 лютого статистика інфікування коронавірусом COVID-19 за межами Китаю виглядає так: 100 — в Південній Кореї, 16 — в Італії, 13 — в Ірані, 13 — в Японії, 13 — на лайнері Diamond Princess, 4 — в Австралії, 2 — в Гонконзі, 2 — в Таїланді, а також по одному випадку в Сінгапурі, США, Ізраїлі та Лівані.

Відомо, що новий коронавірус в Китаї став причиною смерті 2345 чоловік. При цьому в Піднебесній 2393 людини були виписані з лікарні. Загальна кількість заражених коронавірусом нового типу в КНР склало 75 891 людина.

Нагадаємо, представники влади китайської провінції Хубей повідомили, що інкубаційний період після інфікування на коронавірус COVID-19 може становити 27 днів, а не 14, як прийнято вважати.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...