Катастрофа MH17: у слідства з’явився важливий свідок

Я б сказав, що у мене є очевидець, - Фред Вестербеке

Катастрофа MH17: у слідства з’явився важливий свідок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Триває розслідування катастрофи MH17 над територією окупованої частини Донбасу у 2014 році – міжнародна Спільна слідча група (JIT) заявила про наявність ще одного свідка запуску ракети, яка ймовірно вразила літак.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив нідерландський слідчий, голова JIT Фред Вестербеке під час американського суспільно-політичного телешоу “60 хвилин” на каналі CBS.

“Я б сказав, що у мене є очевидець. Але не сказав, скільки їх”, – підкреслив Вестербеке, відповідаючи на питання про те, чи дійсно у слідства є “свідки запуску ракети”.

За його словами, немає сумнівів в тому, що ракетна система “Бук”, за допомогою якої було зроблено постріл, належала саме 53-й бригаді збройних сил Російської Федерації.

Вестербеке додав, що РФ взагалі не допомагала в розслідуванні протягом останніх п’яти років. Він наголосив, що росіяни повинні були надати їм всю інформацію і докази, які потрібні в цьому складному розслідуванні.

“Вони повинні були сказати нам на другий день після того, як це сталося … Сказати: “Ми зробили помилку” або “Те, чого не повинно було статися”. Вийти вперед. Це те, що вони повинні були, але ніколи не робили”, – констатував Вестербеке.

Нагадаємо, національна прокуратура Нідерландів ухвалила рішення висунути звинувачення фігурантам справи про катастрофу пасажирського літака Boeing рейсу MH-17 над територією окупованої частини Донбасу. У справі проходить відомий бойовик Ігор Гиркин (Стрільців), Сергій Дубінський (Похмурий) і Леонід Харченко (Кріт).

Нагадаємо також, російські пропагандистські ЗМІ вранці 18 лютого масово поширили провокаційні дані нібито розвідки щодо розслідування аварії MH17 на Донбасі.

Джерело: Народна Правда