Коронавірус дістався до нової країни: хто опинився під ударом

35-річний чоловік прибув з іранської провінції Кум

Коронавірус дістався до нової країни: хто опинився під ударом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В місті Герат на заході Афганістану зафіксований перший випадок зараження коронавірусом COVID-19.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 1TV, про це повідомив міністр охорони здоров’я країни Ферозуддин Фероз у понеділок, 24 лютого.

Перший хворий з’явився в афганській провінції Герат. Місцева влада одразу оголосили там надзвичайний стан.

“Це чоловік 35 років, прибув з провінції Кум в Ірані, його стан задовільний. Він буде виписаний після того, як одужає”, – сказав Фероз на прес-конференції в Кабулі.

Чиновник також додав, що всього за підозрою у зараженні були госпіталізовані троє які прибули з Ірану, у двох цей діагноз не підтвердився.

За його словами, більше 1 тисячі жителів Герата за останні два тижні відвідали провінцію Кум в Ірані, де відзначені факти захворювання, тому цим громадянам приділяється особлива увага.

Міністр також повідомив, що за вивезення медичних масок з країни тепер передбачена кримінальна відповідальність, відповідне розпорядження на заборону дано правоохоронним органам країни. Крім того, у самій республіці, в Кабулі і Гераті, налагоджено виробництво медичних масок.

Між тим, за повідомленнями місцевих ЗМІ, у понеділок посольство Ірану в Кабулі оголосило про припинення обслуговування клієнтів у зв’язку зі спалахом коронавіруса в країні.

Також коронавірус проник в Бахрейн, про що повідомило Бахрейнський інформаційне агентство з посиланням на Моз. Зараженим виявився підданий Бахрейну, напередодні прибув з Ірану. Він і всі, хто з ним контактував, закриті на каратин в медцентрі Манами.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

У Китаї заявили, що створили вакцину, яка попередньо показала ефективність проти коронавіруса.
Як повідомлялося раніше, кількість жертв коронавіруса COVID-19, станом на ранок 24 лютого, досягла 2 619 осіб. Одужали при цьому 24 973 пацієнта.

Джерело: Народна Правда