Нацбанк раптово підвищив курс долара

"Зелений" зміцнив позиції

Нацбанк раптово підвищив курс долара
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Національний банк України (НБУ) на 25 лютого 2020 року встановив офіційний курс на рівні 24,49 гривень за долар, що на 4 копійки вище в порівнянні з попереднім банківським днем.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт регулятора.

Loading...

Офіційний курс гривні до долара на 25 лютого встановлено на такому рівні: 24,4995 гривень за 1 долар (+0,0465 грн). При цьому курс долара на 24 лютого становить 24,4530 гривень за 1 долар.

Нацбанк раптово підвищив курс долара

Зазначимо, за словами керівника відділу аналітики ГК Forex club Андрія Шевчишина, ринок валют в Україні продовжить тримати паузу під час роботи місії МВФ в Україні. Фінансові аналітики підтвердили довгостроковий тренд на ослаблення гривні, але очікують, що її девальвація може затриматися на 2-3 місяці з-за монетарної політики Нацбанку.

Старший аналітик «Альпарі» Вадим Іосуб заявив, що протягом найближчого тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні.

Нагадаємо, Україна стала перевалочним пунктом для поставок фальшивої валюти в країни Європи. Оперативники і банкіри запевняють: фальшиві долари і євро валізами надходять з нашої країни туди, де перевіряти справжність купюр не прийнято.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...