Не поспішайте купувати валюту: прогноз курсу долара

Курс на наступному тижні буде визначати Національний банк

Не поспішайте купувати валюту: прогноз курсу долара
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Весь минулий тиждень курс долара демонстрував нестабільну і мінливу поведінку – то зростав, то падав, не формуючи якогось певного тренда. Але незважаючи на це, експерти зробили прогноз щодо його поведінки на найближчі сім днів.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сьогодні, за словами керівника відділу аналітики ГК Forex club Андрія Шевчишина, ринок продовжить тримати паузу під час роботи місії МВФ в Україні.

“Хоча кредит Фонду не є необхідністю, співпраця з ним підвищує інвестиційну привабливість України, – наголосив Шевчишин. – У той же час на світових ринках долар продовжує рости, оскільки інвестори на тлі ризиків глобальної пандемії коронавіруса, падіння і гальмування світових економік поспішають піти у безпечні активи, такі як долар – попит на нього підвищується. Імовірно, у найближчій перспективі гривня продовжить демонструвати коливання, але з трендом на ослаблення, і якщо не в лютому, то в перший тиждень березня вийде з коридору 24,4-24,5 грн за долар”.

Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин впевнений, що курс на наступному тижні, як і раніше, буде визначати Національний банк.

“Знизивши облікову ставку рефінансування, регулятор захопився стримуванням інфляції, тому і не дозволяє курсу гривні рости, – говорить Олег Пендзин. – Звідси мій прогноз на наступний тиждень: курс залишиться стабільним і приблизно таким же, як і був на цьому тижні – близько 24,5 грн за долар”.

І Пендзин, і Шевчишин підтвердили довгостроковий тренд на ослаблення гривні, але очікують, що її девальвація може затриматися на 2-3 місяці з-за монетарної політики Нацбанку.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Долар почав тиждень падінням: курс валют на 24 лютого

В Україні з січня 2020 року зростає курс долара. Ця тенденція, за прогнозами фахівців, продовжиться і в лютому: очікується ослаблення гривні, а американська валюта в Україні подолає позначку в 25 гривень.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...