Президент Польщі назвав РФ агресором в Україні

Він наголосив, що війська НАТО над Віслою зміцнюють безпеку Польщі

Президент Польщі назвав РФ агресором в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Росія чітко і послідовно порушує міжнародне право та  демонструє силу порушуючи повітряний простір інших країн.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Sieci.

“Тому не можна сказати, що це держава надійна, яка мирним шляхом реалізує свої інтереси. Ми є абсолютним прихильником дотримання міжнародного права, тоді як з боку Росії його чітко і послідовно порушують. Ми багато разів протестували проти цього, захищаючи Україну чи Грузію. Звичайно, Москві це не подобається”, – зазначив Дуда.

Він додав, що у Кремлі незадоволені присутністю військ НАТО над Віслою.

“Вони, безперечно, зміцнюють нашу безпеку, і в умовах російської агресії проти України та країн Балтії ця присутність необхідна”, – зазначив Анджей Дуда.

Зазначимо, після активізації атак російських найманців на Донбасі, МЗС Польщі закликало Росію припинити агресію проти України і вивести збройні формування з окупованої частини Донбасу і беззастережно виконати мінські угоди. Як відзначили у МЗС, наступ поблизу Золотого заважає врегулюванню конфлікту.

Також повідомлялося, що Анджей Дуда під час урочистої промови на святкуванні 80-річчя Другої світової війни нагадав про продовження нацистської окупації радянською і порівняв дії СРСР з нинішньою Росією.

Джерело: Народна Правда