Україна готується до масового повернення заробітчан з охопленої коронавірусом Італії

На Закарпатті затверджено алгоритм дій медиків при зверненні пацієнтів з симптомами коронавіруса

Україна готується до масового повернення заробітчан з охопленої коронавірусом Італії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

На вівторок, 25 лютого, на Закарпатті екстренно скликають комісію через масове повернення в Україну заробітчан з Італії, де блискавичними темпами розповсюджується коронавірус Covid-19.

У засідання візьмуть участь медики, митники та прикордонники, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Mukachevo.net.

У вівторок, 25 лютого на Закарпатті пройде засідання, де будуть вирішуватися питання про повернення автобусів з українськими працівниками, які приїдуть з Італії, де бушує коронавірус.

Комісія розгляне наступні питання:

Стан готовності співробітників КПП на кордоні до виявлення осіб, у яких можна підозрювати коронавірус Covid-19;
налагодження співпраці між співробітниками контрольно-пропускних пунктів і медичними службами.

Зазначається, що на Закарпатті затверджено алгоритм дій лікарів закладів охорони здоров’я при зверненні осіб з симптомами коронавіруса. Також створено 5 медичних груп екстреного реагування в разі виявлення осіб з симптомами гострої респіраторної хвороби на КПП.

“Обласна інфекційна лікарня визначена закладом, де надаватимуть допомогу хворим коронавірусом; при необхідності буде розгорнуто ізолятор для контактних осіб. Є 13 спеціально обладнаних автомобілів швидкої допомоги, в тому числі обладнаними апаратами штучного дихання”, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, 24 лютого в Італії від смертельного коронавіруса померла жінка, яка стала шостою жертвою в країні. Всього в країні зафіксовано 224 підтверджених випадки коронавіруса. Зокрема, 172 в Ломбардії, 27 в Венето, 18 в Емілії-Романьї, 4 в П’ємонті і 3 в Лаціо. кількість пацієнтів за минулу добу різко зросла: 67 нових інфікованих, з них 23 у важкому стані. При цьому 22 людини одужали.

Нагадаємо, представники ООН в Україні жорстко засудили бунти, які влаштували жителі селища Нові Санжари через приїзд українців, евакуйованих з Уханю, епіцентру епідемії коронавірусу. «Зараз час для фактів, а не страху, час раціональності, а не чуток. Це час солідарності, а не стигми», – заявили в ООН.

А тим часом протести в Нових Санжарах проти розміщення евакуйованих з Уханя (Китай) українців шокували і Україну, і світову спільноту. Зарубіжні ЗМІ вийшли з нищівними заголовками и подробицями, які значно зіпсували образ українців.

Також повідомлялося, що президент Володимир Зеленський порівняв протести в Нових Санжарах проти розміщення евакуйованих з Китаю людей зі Середньовічною Європою та закликав українців не забувати про людяність.

Джерело: Народна Правда