Харві Вайнштейна доправили в лікарню замість в’язниці

Вайнштейна помістили в палату, яка знаходиться під цілодобовою охороною поліції. Продюсера не стали приковувати до ліжка, визнавши цей захід зайвим

Харві Вайнштейна доправили в лікарню замість в’язниці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Сьогодні, у вівторок, 25 лютого, скандально відомого кінопродюсера Харві Вайнштейна доставили із залу суду в Нью-Йорку в лікарню замість в’язниці.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на газету The New York Daily News.

Loading...

67-річний Вайнштейн був визнаний присяжними винним у згвалтуванні і сексуальному насильстві. Суддя Джеймс Берк розпорядився негайно відправити Харві за ґрати, щоб він там чекав винесення вироку. Берк оголосить своє рішення про покарання для Вайнштейна 11 березня.

Вайнштейн почув вирок разом зі своєю командою захисту в переповненому залі суду.

Харві Вайнштейна доправили в лікарню замість в’язниці

Через кілька годин Вайнштейн був доставлений в машині швидкої допомоги на острів Рікерс, де він намагався потрапити в лазарет, за словами його захисниці Донни Ротунно. Але потім він був перенаправлений в лікарню Bellevue в центрі Манхеттена через високий кров’яний тиск, болі у грудях і серцебиття, повідомила пізніше Ратунно.

Лікарня Bellevue була обрана не випадково. Ця медустанова вже багато років обслуговує нью-йоркські в’язниці. Там все передбачено для того, щоб злочинці не змогли втекти.

Вайнштейна помістили в одиночну палату. Палата знаходиться під цілодобовою охороною поліції. Продюсера не стали приковувати до ліжка, визнавши цей захід зайвим.

«З Харві все в порядку. Він неймовірно сильна людина. І він знає, що боротьба ще не закінчена. Звичайно, ми опротестуємо вердикт присяжних. І зробимо це в найближчий час », – пояснила Ротунно.

Адвокат також додала: «Харві вислухав вердикт як чоловік. У нас є всі шанси на перемогу. Проблема в тому, що присяжні були спочатку налаштовані проти мого підзахисного. У всьому Нью-Йорку ми не змогли знайти жодного присяжного, який не чув би про Вайнштейна. ЗМІ задовго до суду назвали його насильником і злочинцем. А він винен лише в тому, що зраджував своїй дружині … »

Зараз багато що залежить від медиків, які наглядають за продюсером. Поки не зрозуміло, чи буде він знаходитися в лікарні до винесення вироку або все ж буде направлений до в’язниці за розпорядженням судді.

Вайнштейну загрожує тюремне ув’язнення на термін до 29 років. Присяжні визнали його провину в згвалтуванні третього ступеня. Такий злочин в штаті Нью-Йорк веде до позбавлення волі строком до чотирьох років. Також продюсера визнали винним в сексуальному насильстві стосовно Мімі Хейлі. Це злочин тягне за собою покарання у вигляді тюремного ув’язнення строком до 25 років.

Вайнштейн уникнув довічного ув’язнення. Він був виправданий присяжними в двох найбільш тяжких звинуваченнях. Вони не визнали провину продюсера в згвалтуванні першого ступеня (жертвою вважалася Джессіка Манн) і в особливо жорстокому сексуальному насильстві стосовно Джесіки Манн, Мімі Хейлі і Аннабелли Шиорра.

Харві Вайнштейна доправили в лікарню замість в’язниці

Окружний прокурор Манхеттена Сайрус Венс назвав вердикт безумовною перемогою звинувачення.

«Рішення присяжних у справі Вайнштейна нарешті робить нашу систему гідної XXI століття. Сьогодні ми довели, що згвалтування є згвалтування. Воно є згвалтуванням незалежно від того, здійснив його невідомий на темній алеї або ваш інтимний партнер. Це згвалтування незалежно від того, хто є насильником – злочинець або людина, наділена владою, що користується повагою і привілеями. Це згвалтування незалежно від того, коли про нього заявила жертва – через годину, рік або, можливо, взагалі ніколи. Це згвалтування навіть при відсутності речових доказів, навіть, якщо воно було скоєно давним давно », – заявив окружний прокурор.

Нагадуємо, американському кінопродюсеру Харві Вайнштейну пред’явили додаткові звинувачення в сексуальних домаганнях, що мали місце в 2006 році. В цілому Вайнштейна звинувачують в сексуальних злочинах більше 80 жінок, серед яких відомі голлівудські акторки. Вони стверджують, що піддавалися домаганням і сексуальному насильству з боку Вайнштейна протягом багатьох років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...