Іранський замміністр заразився коронавірусом

За останніми даними, число заражених новим коронавірусом в Ірані досягла 95 осіб

Іранський замміністр заразився коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Ірані різко погіршилася ситуація з поширенням смертельного коронавірусу. У вівторок, 25 лютого, коронавірус виявлено і у заступника міністра охорони здоров’я Ірану Іраджа Харірічі.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє агентство  ILNA.

«Я заражений коронавірусом, але почуваюся непогано і, сподіваюся, що незабаром продовжу вас інформувати», – сказав він.

Харірічі висловив упевненість, що йому вдасться перемогти захворювання.

За останніми даними, число заражених новим коронавірусомв Ірані досягло 95 осіб, летальний результат зафіксовано в 15 випадках.

Як повідомлялося, 24 лютого депутат іранського меджлісу від міста Кум Ахмад Фарахані заявив, що в лютому тільки в його місті від нового коронавірусу померло близько 50 осіб. У МОЗ країни це спростували.

Нагадаємо, представники влади китайської провінції Хубей повідомили, що інкубаційний період після інфікування на коронавірус COVID-19 може становити 27 днів, а не 14, як прийнято вважати. 

Як повідомлялося раніше, в Ухані зафіксували повторні випадки зараження коронавірусом Covid-19. Влада Китаю повідомила, що повторні аналізи у 195 пацієнтів, яких вважали вже здоровыми, знову показали наявність інфекції.

А тим часом  українці — члени екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, на борту якого спалах коронавіруса Covid-19, відмовився від евакуації. Не виключено, що на їх рішення вплинуло те, як зустріли евакуйованих з Уханя в Нових Санжарах.

Джерело: Народна Правда