На продюсера “1+1” завели справу через знущання над українською мовою

Олена Єремєєва потрапила в скандал, заявивши, що мелодрами українською дивляться гірше

На продюсера “1+1” завели справу через знущання над українською мовою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Слідчий відділ Подільського управління поліції Києва відкрив кримінальне провадження щодо продюсера серіалів і фільмів телеканалу «1+1» Олени Єремєєвої, яка заявила про складнощі з виробництвом фільмів українською мовою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на своїй сторінці в Facebook народний депутат України Володимир Ар’єв.

Нардеп звернувся в поліцію з приводу можливих неправомірних дій продюсера, яка відкрито знехтувала законом України.

«Знайти тональність української мови, щоб глядач її сприймав, досить непросто. За нашими спостереженнями, мелодрами українською мовою виглядають гірше, ніж комедії », – заявляла тоді Олена Єремєєва.

Кримінальне провадження щодо Єремєєвої відкрито за ч.1 статті 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії) КК України.

Санкція статті – від штрафу (до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) і виправних робіт (на строк до двох років) до обмеження волі (на термін до п’яти років) з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю (на термін до трьох років) або без такого.

На продюсера “1+1” завели справу через знущання над українською мовою

Нагадаємо, на базі державного UATV, який був створений Міністерством інформаційної політики в 2015 році для трансляції закордоном (з середини січня він припинив трансляцію у прямому ефірі), запускається телеканал для окупованих територій. Напередодні міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський повідомив, запуск державного телеканалу для жителів непідконтрольних уряду територій Донбасу на базі каналу UA|TV переноситься на 1 березня.

Також відомо, що над запуском нового телеканалу для окупованих територій працює режисер серіалу «Слуга народу» Олексій Кирющенко.

Джерело: Народна Правда