ПФУ зробив важливе повідомлення про лютневі виплати

В лютому на пенсії спрямовано на 100 тис грн більше, ніж в січні

ПФУ зробив важливе повідомлення про лютневі виплати
Автор Кравченко Станіслав в Економічна правда/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Пенсійний фонд України (ПФУ) 25 лютого завершив фінансування пенсій за лютий 2020 року. На виплати спрямовано 35,9 млрд грн.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні ПФУ на власній сторінці в  Facebook.

Loading...

За даними відомства, на пенсії за лютий направлено 35,9 млрд грн, що дещо більше, ніж у січні (35,8 млрд грн).

ПФУ зробив важливе повідомлення про лютневі виплати

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 2683, який передбачає обов’язкові відрахування на рахунок своєї майбутньої “другої” пенсії.  Йдеться про другий етап пенсійної реформи і перехід на накопичувальну систему. У накопиченнях будуть брати  участь як сам працівник до досягнення пенсійного віку, так і роботодавець – на паритетних засадах.

Раніше повідомлялося, що пенсія за віком в Україні найближчим часом буде призначатися автоматично, розрахунок розміру виплат можна буде зробити онлайн.

А тим часом голова комітету ВР з питань соцполітики Галина Третьякова заявила, що підвищення пенсійного віку в Україні відбудеться неминуче, у Верховній Раді розглядають різні варіанти.

Додамо, що пенсії 82,7% пенсіонерів в Україні знаходяться нижче фактичного прожиткового мінімуму. За словами першого заступника міністра соцполітики Наталії Ненюченко, розмір пенсій може ще більше впасти, якщо в Україні не знизять рівень тіньової зайнятості та зарплат “в конвертах”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...