ПФУ зробив важливе повідомлення про лютневі виплати

В лютому на пенсії спрямовано на 100 тис грн більше, ніж в січні

ПФУ зробив важливе повідомлення про лютневі виплати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Пенсійний фонд України (ПФУ) 25 лютого завершив фінансування пенсій за лютий 2020 року. На виплати спрямовано 35,9 млрд грн.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні ПФУ на власній сторінці в  Facebook.

Loading...

За даними відомства, на пенсії за лютий направлено 35,9 млрд грн, що дещо більше, ніж у січні (35,8 млрд грн).

ПФУ зробив важливе повідомлення про лютневі виплати

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 2683, який передбачає обов’язкові відрахування на рахунок своєї майбутньої “другої” пенсії.  Йдеться про другий етап пенсійної реформи і перехід на накопичувальну систему. У накопиченнях будуть брати  участь як сам працівник до досягнення пенсійного віку, так і роботодавець – на паритетних засадах.

Раніше повідомлялося, що пенсія за віком в Україні найближчим часом буде призначатися автоматично, розрахунок розміру виплат можна буде зробити онлайн.

А тим часом голова комітету ВР з питань соцполітики Галина Третьякова заявила, що підвищення пенсійного віку в Україні відбудеться неминуче, у Верховній Раді розглядають різні варіанти.

Додамо, що пенсії 82,7% пенсіонерів в Україні знаходяться нижче фактичного прожиткового мінімуму. За словами першого заступника міністра соцполітики Наталії Ненюченко, розмір пенсій може ще більше впасти, якщо в Україні не знизять рівень тіньової зайнятості та зарплат “в конвертах”.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...