США задумали ввести санкції проти Путіна: що про це відомо

Сенатори закликали накласти санкції на владу РФ і на всіх російських суб'єктів, викритих у втручанні в вибори

США задумали ввести санкції проти Путіна: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Лідери демократів у Сенаті США висунули вимоги про введення персональних санкцій проти російського президента Володимира Путіна. Сенатори цими санкціями хочуть покарати Путіна за спроби втручання в американські вибори в 2020 році.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на New York Daily News, яке опублікувало це послання.

Сенатори упевнені, що крім санкцій, спрямованих на економіку Росії, пора ввести персональну відповідальність президента за його рішення та дії.

«Давно прийшла пора направити точне, потужне і недвозначне послання президенту Путіну. США швидко і рішуче дадуть відповідь на втручання влади РФ і їх маріонеток у вибори. США змусять платити високу ціну, як економічну, так і політичну, за подібне втручання», — йдеться у листі сенаторів.

Під листом поставили підписи сенатори Чак Шумер, Боб Менендес і Шеррод Браун. Послання спрямоване держсекретареві США Майку Помпео і міністру фінансів Стівену Мнучину.

«Закликаємо вас накласти санкції на владу РФ і на всіх російських суб’єктів, викритих у втручанні в вибори, а також на тих, хто діє від імені влади РФ або фінансово підтримує спроби втручання у вибори», — йдеться в листі.

Нагадуємо, Президент США Донадьд Трамп визнав особисту відповідальність глави Росії Володимира Путіна за втручання в американські президентські вибори.

Джерело: Народна Правда