Українці з лайнера Diamond Princess, який охопив спалах коронавірусу, не хочуть повертатися

Не виключено, що на рішення вплинула бійня в Нових Санжарах

Українці з лайнера Diamond Princess, який охопив спалах коронавірусу, не хочуть повертатися
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Українці – члени екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, на борту якого спалах коронавірусу Covid-19, відмовився від евакуації. Не виключено, що на їх рішення вплинуло те, як зустріли евакуйованих з Уханя в Нових Санжарах.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про відмову від евакуації Громадському радіо повідомив начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби МЗС Максим Коваленко.

Нагадаємо, на лайнері Diamond Princess перебувало 25 громадян України – члени екіпажу. Наразі двоє з них перебувають у лікарні.

“Їх зобов’язання визначаються контрактом, також враховуються їхні побажання. Поки 24 з них повідомили, що не мають наміру зараз повертатися в Україну. Ще з одним українцем поки встановлюється контакт”, – повідомив представник МЗС.

Максима Коваленка також додав, що посольство України, МЗС і МОЗ готові до того, що члени екіпажу можуть змінити свою позицію: “Питання про повернення в Україну буде вирішуватися насамперед самими нашими громадянами та власником судна”.

Як відомо, 20 лютого в Харкові приземлився літак з Уханя, на його борту знаходилися десятки українців і іноземців, яких Україна погодилася евакуювати з китайського міста, охопленого спалахом коронавіруса Сovid 19. Їх розселили у медичному центрі Національної гвардії в селищі Нові Санжари Полтавської області. Незважаючи на те, що пасажирів літака перевіряли, як в Китаї, так і в Україні, незважаючи на те, що лікарі не один раз заявляли, що евакуйовані люди не небезпечні — у них немає ознак захворювання, місцеві жителі зустріли їх справжньою бійнею.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...