Голова правління “Укренерго” пішов у відставку: озвучено причину

Ковальчук керував компанією більше чотирьох років

Голова правління “Укренерго” пішов у відставку: озвучено причину
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Голова правління “Укренерго” Всеволод Ковальчук заявив, що йде у відставку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву він зробив у себе в Facebook.

Зазначимо, Всеволод Ковальчук керував компанією більше чотирьох років. І, за його словами, за ці роки “Укренерго” досягла великих успіхів.

Голова правління “Укренерго” пішов у відставку: озвучено причину

Він також додав, що звільнився через те, що “не поділяє поточну політику у галузі, а особливо політизацію чисто економічних процесів на ринку електроенергетики”:

“Органом управління Укренерго після анбандлінга є Міністерство фінансів. Однак політику в області має робити Міністерство енергетики. …На жаль, протягом тривалого часу робота “Укренерго” блокується діями або бездіяльністю цієї установи, аж до того, що ми змушені були захищати інтереси компанії в судовому порядку”.

Серед інших претензій він назвав необґрунтовану відстрочку на невизначений час сертифікації “Укренерго” як незалежного оператора за європейськими стандартами.

Голова правління “Укренерго” пішов у відставку: озвучено причину Голова правління “Укренерго” пішов у відставку: озвучено причину Голова правління “Укренерго” пішов у відставку: озвучено причину Голова правління “Укренерго” пішов у відставку: озвучено причину

Як повідомлялося раніше, Олексій Гончарук незабаром покине крісло прем’єр-міністра України і Володимира Зеленського. Його місце можуть зайняти відразу політика часів Януковича: Сергій Тігіпко та Валерій Хорошковський.

Джерело: Народна Правда