Коронавірус: в Італії різко зросла кількість померлих та хворих

Незважаючи на те, що в Італії стрімко зростає кількість хворих, в аеропорту «Київ» заявили, що не вимірюють температуру пасажирам, які звідти приїхали

Коронавірус: в Італії різко зросла кількість померлих та хворих
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус Covid-19 вилікували у 30 тисяч 98 пацієнтів, при цьому померли 2 762 людини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, лідирує по смертності провінція Хубей, там померли 2 615 пацієнтів. Одужали при цьому 20 935 осіб.

Loading...

Всього в світі зареєстрували 81 002 випадки захворювання коронавірусом. Зростає кількість хворих в Італії. Станом на ранок 26 лютого, зареєстровано 322 випадки, загинуло 10 осіб.

Організаторам Олімпійських ігор у Токіо дали час до кінця травня, щоб перевірити чи знаходиться під контролем в їх країні смертельно небезпечний коронавірус Covid-19. Член Міжнародного олімпійського комітету Дік Паунд заявив, що в іншому випадку не виключено скасування Олімпіади.

Американська біотехнологічна компанія Moderna повідомила про створення вакцини mRNA-1273 від смертельного коронавірусу.

У міжнародному аеропорту «Київ» заявили, що не вимірюють температуру пасажирам, які прибули рейсами з Італії. За словами керівника прес-служби аеропорту Галина Богданенко, в аеропорту немає спеціальних сканерів для скринінгу температури. Іншими способами температуру пасажирам теж не вимірюють.

Коронавірус: в Італії різко зросла кількість померлих та хворих

Джерело: Народна Правда
загрузка...