Обидва часів Януковича: Тігіпко не єдиний, хто може стати прем’єр-міністром

Зеленський обирає нового прем'єра

Обидва часів Януковича: Тігіпко не єдиний, хто може стати прем’єр-міністром
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Олексій Гончарук, який напередодні потрапив у скандал, заявивши, що іпотечні кредити настільки високі  для українців, що їх погашення по силам тільки наркоторговцям, незабаром покине крісло прем’єр-міністра України і Володимира Зеленського. Його місце може зайняти бізнесмен і колишній політик Сергій Тігіпко.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише з посиланням на власні джерела пише Обозреватель. Видання підкреслює, переговори з Тігіпком все ще тривають.

Журналісти припускають, що Олексій Гончарук покине пост за власним бажанням. Кандидатуру ж Тігіпка підтримає більшість. Саме його обрали на заміну Гончаруку через великий досвід.

Як відомо, Сергій Тігіпко з 2002-го по 2004 рік був головою Нацбанку. У 2010 році він балотувався на пост президента України. У 2010-2012 роках обіймав посаду віце-прем’єр-міністра з соціальної політики в уряді Миколи Азарова.

Одночасно з цим, видання “Страна” пише, що пост прем’єр-міністра може посісти – Валерій Хорошковський (ще один екс-віце-прем’єр часів Януковича). ЗМІ повідомляють, що Хорошовський – давній знайомий Зеленського, з яким той посварився в 2012 році, але вже помирився.

Центр Разумкова напередодні опублікував невтішні дані опитування стосовно рівня довіри діяльності уряду – українці негативно оцінюють ситуацію, більшість не довіряють ані уряду, ані прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку. Так, в лютому 2020 року уряду України довіряють тільки 28% українців, при цьому не довіряють – 64,5%, респондентів. Крім того, за даними опитування, висловлюють довіру прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку тільки 25% опитаних, не довіряють – 63% респондентів.

Джерело: Народна Правда