Олімпіаду-2020 можуть скасувати через коронавірус

Все вирішиться в найближчі два місяці

Олімпіаду-2020 можуть скасувати через коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Через коронавірус COVID-19, який атакував дві нові країни, в Токіо можуть скасувати літні Олімпійські ігри-2020.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на АР, член Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Річард Паунд розповів, що це буде зроблено у випадку, якщо епідемія коронавірусу не піде на спад.

“Все вирішиться в найближчі два місяці. В травні ми повинні почати заключний етап підготовки до Олімпіади, який включає в себе укладання договорів з охоронними агентствами, завезення продуктів, завершення облаштування олімпійського селища, готелів. Також приїдуть журналісти. Якщо вірус завадить етапу підготовки, то ми задумаємося про скасування Олімпіади”, – зазначив він.

Проте, на даний час, за словами Паунда, все йде за планом.

“Ми очікуємо, що Ігри пройдуть без складнощів, тому спортсменам потрібно продовжувати підготовку. Але я можу їх запевнити, що МОК не допустить проведення змагань в умовах пандемії”, – наголосив він.

Літня Олімпіада в Токіо запланована на період з 24 липня по 9 серпня.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення-2020 року, проведення якого має відбутися в травні в Роттердамі, можуть перенести через епідемію коронавірусу. Таку думку висловив провідний нідерландський вірусолог Аб Остерхаус.

Крім того, влада Львівської області рекомендує скасувати всі масові заходи через загрозу розповсюдження коронавірусу COVID-19. Так, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Львівській обласній адміністрації рекомендувала не проводити масові заходи на території регіону найближчим часом.

Джерело: Народна Правда