Почитаю, що напишуть ЗМІ: Гончарук прокоментував власну відставку

За словами Гончарука, уряд працює в штатному режимі

Почитаю, що напишуть ЗМІ: Гончарук прокоментував власну відставку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук прокоментував чергову хвилю чуток про свою відставку. За його словами, він не писав жодних заяв.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він повідомив в ході брифінгу після засідання уряду.

«Скільки я себе пам’ятаю, мене звільняють, тому я звик до таких питань. Жодних заяв я не писав, з президентом відповідних тим не обговорював», — зазначив Гончарук.

При цьому він додав, що з колишнім віце-прем’єром і бізнесменом Сергієм Тігіпком зустрічався.

“За останній місяць я подивився близько 20 осіб. Нам потрібно посилення радниками, можливо на посаду в уряді, людьми, які добре розуміють, що таке промисловість», — сказав прем’єр.

Нагадаємо, раніше зустріч з Сергієм Тігіпком підтвердив і президент Володимир Зеленський: «Я дійсно зараз з багатьма людьми веду співбесіди і з паном Тігіпком я теж зустрічався. Це правда».

Дивитися з 18 хвилини

Зазначимо, вранці ряд ЗМІ повідомив, що Олексій Гончарук незабаром залишить посаду за власним бажанням. Його місце можуть зайняти відразу Сергій Тігіпко або Валерій Хорошковський. Тігіпко, як відомо, був віце-прем’єр-міністром при прем’єр-міністрах Павлі Лазаренку в 1997 році і Валерії Пустовойтенку. У 1999-2000 роках він був міністром економіки в уряді тодішнього прем’єр-міністра Віктора Ющенка. Сам Тігіпко балотувався в президенти в 2010 році. Він об’єднав зусилля з «Партією регіонів» президента Віктора Януковича на парламентських виборах 2012 року і зайняв посаду віце-прем’єр-міністра при прем’єрові Миколі Азарові. Також був головою Національного банку україни (2002-2004).

Валерій Хорошковський, екс-віце-прем’єр часів Януковича, повідомляють ЗМІ, давній знайомий Зеленського, з яким той посварився в 2012 році, але вже помирився.

Джерело: Народна Правда