Що відбувається з організмом людини після відмови від цукру

Якщо не вживати цукор протягом тижня, збільшиться життєва енергія та покращиться якість сну

Що відбувається з організмом людини після відмови від цукру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Цукор, якщо його споживати без міри, дуже шкідливий продукт, дієтологи розповіли, що відбувається з організмом людини після відмови від нього.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Голос, наслідком відмови від цукру стає покращення роботи шлунково-кишкового тракту.

Loading...

До такого висновку прийшли закордонні лікарі, чиї доводи були опубліковані на головному інформаційному сайті охорони здоров’я в Південній Африці.

Якщо не вживати цукор протягом тижня, збільшиться життєва енергія та покращиться якість сну.

Через місяць відмови від «білої смерті» шкіра стає більш пружною і навіть омолоджується.

Ті люди, які не вживали цукор протягом року, можуть похвалитися посиленням захисних сил організму і, як наслідок, зниженням випадків захворювання на застуду. Не менш важливий бонус – збереження оптимальних параметрів фігури або ж схуднення при зайвій вазі.

Зазначимо, цукор згубно впливає на роботу мозку – потрапляючи в організм, він активізує обидві частини мозку, що змушує бажати солодкого в більшій кількості.

Разом із тим, фахівці відзначають, що для правильного функціонування організму йому потрібен цукор. В першу чергу без нього не може обійтись мозок. У разі повної відмови від глюкози у вигляді меду та фруктів може наступити зрив.

Джерело: Народна Правда
загрузка...