Трамп продовжив антиросійські санкції через анексію Криму

За словами Трампа, дії Росії є надзвичайною загрозою США

Трамп продовжив антиросійські санкції через анексію Криму
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп продовжив ще на один рік санкції проти РФ через анексію Кримського півострова.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому.

Своє рішення президент США пояснив тим, що дії і політика Кремля продовжують становити надзвичайну загрозу нацбезпеці і зовнішній політиці США.

“Дії і політика осіб, які підривають демократичні процеси і інститути в Україні; загрозжують її миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності; сприяють незаконному привласненню її активів, а також дії і політика уряду РФ, включаючи анексію Криму і застосування сили в Україні, продовжують становити надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці США Тому я визначив, що необхідно продовжувати надзвичайний стан, оголошений в указі 13660 у зв’язку з (подіями) в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Трамп підкреслив, що надзвичайна ситуація повинна залишатися в силі після 6 березня 2020 року.

“Тому я продовжую її на рік”, – заявив Трамп.

Нагадаємо, в грудні  Європейський Союз продовжив ще на півроку економічні санкції щодо Російської Федерації. Йдеться про обмежувальні заходи, термін дії яких спливає 31 січня 2020 року.

Раніше в Палаті Представників Конгресу США затвердили закон про оборонний бюджет, доповнивши його положенням про санкції проти компаній, причетних до будівництва “Північного потоку-2”. За дане рішення проголосували більшість конгресменів.

Нагадаємо, раніше Комітет Сенату США у закордонних справах підтримав законопроект, яким запроваджуються санкції у зв’язку з підводним спорудженням газопроводу “Північний потік-2” на дні Балтійського моря. Законопроект користується двопартійною підтримкою, адже на засіданні комітету проект закону щодо санкцій у зв’язку з підводним спорудженням газопроводу “Північний потік-2”, схвалило 20 сенаторів. Проти проголосували двоє сенаторів.

Джерело: Народна Правда