Україна не заслуговує: Сурков зробив гучну заяву про Донбас

Екскуратор бойовиків "ЛДНР" заявив, що виведення російських військ немає і близько в планах Кремля

Україна не заслуговує: Сурков зробив гучну заяву про Донбас
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кремль не розглядає в найближчій перспективі можливості ослаблення російської агресії на Донбасі, виведення з українського регіону російських військ і встановлення там українського суверенітету.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю наближеному до Кремля експерту Олексію Чеснакову для видання “Актуальні коментарі” повідомив колишній помічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков

Loading...

Екскуратор “ЛДНР” заявив, що  для бойовиків Донбасу повернення в Україну буде “ганьбою”.

“У мене недостатньо сильна уява, щоб таке уявити. Донбас не заслуговує такого приниження. Україна не заслуговує такої честі”, – зазначив Сурков.

Також Сурков вказав, що всі попередні лідери терористичних угруповань в регіоні в цілому впоралися із завданнями, які ставив перед ними Кремль, і зазначив, що їх не варто ідеалізувати, натякнувши тим самим на вчинені ними злочини.

“Донбас для мене не що, а хто. Люди перш за все. Чудові люди. Захарченко, Ходаковський, Бородай, Пінчук, Болотов, Безлер, Толстих… Права не маю всіх назвати. Вони справжні воїни. Їх не потрібно, звичайно, ідеалізувати. Різних людей війна притягує. Війна справа каламутна, клопітна. Але потрібна. Вони взялися за цю важку роботу. І впоралися. На Донбасі, там і на громадянці життя не цукор. Всі його мешканці пройшли через важкі випробування. І зараз там непросто”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше експомічник Путіна Владислав Сурков  відзначився скандальною заявою. Він заявив, що України немає та розповів, що президент Володимир Зеленський – “не лох”.

Нагадаємо також, президент Російської Федерації  Володимир Путін підписав указ про звільнення Владислава Суркова з посади помічника президента Росії.

А тим часом за словами українського журналіста Юрія Бутусова, відставка Суркова нічого не змінить у війні Росії проти України. На його думку, роль впливу Суркова сильно переоцінена, оскільки була обмежена лише вузькою сферою компетенції – він займався комунікаційним полем агресії і інформвійну.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...