В Україні підрахували кількість безробітних: цифра вражає

Найбільшим попитом на ринку праці користуються кваліфіковані співробітники робітничих спеціальностей

В Україні підрахували кількість безробітних: цифра вражає
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Безробіття – проблема, яка стоїть в Україні досить гостро, так, лише офіційно у країні зареєстровано майже 400 тисяч безробітних.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Державну службу зайнятості.

Серед офіційно зареєстрованих безробітних, кожен п’ятий із середньою освітою. Решта – мають вищу та проф-технічну освіту.

Найбільшим попитом на ринку праці користуються кваліфіковані співробітники робітничих спеціальностей. Найбільше роботодавці шукають робітників з обслуговування машин, працівників торгівлі та сфери послуг.

Зазначимо, зростання кількості безробітних, зареєстрованих у Державній службі зайнятості, у грудні минулого року порівняно з листопадом збільшилось на 17% до 338,2 тисяч осіб є традиційним сезонним явищем.

Раніше повідомлялося, що Україна перебуває серед аутсайдерів за рівнем зайнятості населення в порівнянні з більшістю країн ЄС. У віці 15 років і старше рівень зайнятості в Україні склав 52,7%, в той час як у Нідерландах – 62,8%, Німеччини – 60,0%.

Однак влада намагається покращити ситуацію. Так, у січні в Україні стартував новий проект з працевлаштування українців, який передбачений програмою діяльності уряду. Завдяки цьому українцям буде легше знайти роботу. Крім того, у громадян з’явиться можливість пройти професійне навчання.

Джерело: Народна Правда