Відставка Гончарука: Зеленський підтвердив, що зустрічався з Тігіпком

Олексій Гончарук незабаром покине пост

Відставка Гончарука: Зеленський підтвердив, що зустрічався з Тігіпком
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський підтвердив, що зустрічався з колишнім віце-прем’єром і олігархом Сергієм Тігіпком.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він сказав у коментарі «Радіо Свобода».

«Я дійсно зараз з багатьма людьми веду співбесіди і з паном Тігіпком я теж зустрічався. Це правда», — зауважив Зеленський.

Як повідомляють ЗМІ, Олексій Гончарук незабаром залишить посаду за власним бажанням. Його місце можуть зайняти відразу Сергій Тігіпко або Валерій Хорошковський.

Тігіпко був два роки віцепрем’єр-міністром при прем’єр-міністрах Павлі Лазаренку в 1997 році та Валерію Пустовойтенку. У 1999-2000 роках він був міністром економіки в уряді тодішнього прем’єр-міністра Віктора Ющенка. Сам Тігіпко балотувався в президенти у 2010 році. Тоді він посів третє місце.

Він об’єднав зусилля з «Партією регіонів» президента Віктора Януковича на парламентських виборах 2012 року та посів посаду віцепрем’єр-міністра при прем’єрі Миколі Азарові.

Також був головою Національного банку (2002-2004).

Валерій Хорошковський, екс-віце-прем’єр часів Януковича, повідомляють ЗМІ, давній знайомий Зеленського, з яким той посварився в 2012 році, але вже помирився.

Центр Разумкова напередодні опублікував невтішні дані опитування стосовно рівня довіри діяльності уряду – українці негативно оцінюють ситуацію, більшість не довіряють ані уряду, ані прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку. Так, в лютому 2020 року уряду України довіряють тільки 28% українців, при цьому не довіряють – 64,5%, респондентів. Крім того, за даними опитування, висловлюють довіру прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку тільки 25% опитаних, не довіряють – 63% респондентів.

Джерело: Народна Правда