Коронавірус підібрався впритул до України: в Одесі відразу три підозри на смертельну хворобу

В Україні офіційно виявлених випадків Covid-19 немає

Коронавірус підібрався впритул до України: в Одесі відразу три підозри на смертельну хворобу Фото: "Народна правда"
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус Covid-19 все ближче підбирається до України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, напередодні в Румунії 26 осіб поміщено на карантин з підозрою на Covid-19, поки підтвердився лише один випадок зараження. Всі румуни, яких ізолювали, контактували з хворим італійцем.

Loading...

В Україні, станом на 27 лютого, офіційно виявлених випадків Covid-19 немає. При цьому під ударом опинилися прикордонні території. Приміром, у Чернівцях госпіталізували вже другого людину, яка  повернулася з Італії. В обох пневмонія, і теоретично вони могли контактувати з тими, кому в Італії вже підтвердили діагноз коронавірус Covid-19.

Раніше експерти говорили, що західна межа України, яку постійно перетинають заробітчани являє серйозну небезпеку.

Італія, в якій знаходиться досить велика кількість українців, зараз – епіцентр європейської епідемії коронавіруса Covid-19. Нагадаємо, діагноз коронавірус Covid-19 підтвердили в українки, яка зараз перебуває в Італії. Жінка проживає в місті Кремона в італійській провінції Ломбардія. Перший тест на коронавірус підтвердився в лікарні Котуньо в Неаполі. Проби направили на повторний аналіз у Римський інститут Спалланзани.

З такими темпами поширення коронавірусу Італія може перегнати Південну Корею, яка “хворіє” не один тиждень. У китайського сусіда 1595 підтверджених випадків захворювання, а в Італії всього за кілька днів – близько 500. В Південній Кореї 13 смертей, а в Італії – 12.

У зв’язку з швидким поширенням коронавіруса Covid-19 по Європі, в українських аеропортах стали додатково перевіряти температуру у тих, хто приїхав. Так, напередодні в Одеській області було три підозри на коронавірус Covid-19. В однієї людини визначили як раз в аеропорту “Одеса”, ще двоє звернулися за допомогою самі. Жоден випадок не підтвердився.

Коронавірус підібрався впритул до України: в Одесі відразу три підозри на смертельну хворобу Коронавірус підібрався впритул до України: в Одесі відразу три підозри на смертельну хворобу

Незважаючи на ситуацію, яка складається в Італії, про евакуацію українців не йдеться, – кажуть у МЗС Консульська служба перебуває на постійному зв’язку з українцями, які знаходяться, в тому числі в Італії.

Коронавірус підібрався впритул до України: в Одесі відразу три підозри на смертельну хворобу

Джерело: Народна Правда
загрузка...