Кожен шостий в місті українець: коронавірус атакує Польщу

Дівчина повернулася з Таїланду

Кожен шостий в місті українець: коронавірус атакує Польщу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус Covid-19 дістався Польщі. Перший випадок інфікування зафіксований у місті Лодзь, захворіла молода дівчина, яка повернулася з Таїланду.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Express Ilustrowany.

Зараз 25-річна громадянка Польщі знаходиться в одній з лікарень Лодзя, лікарі якої і повідомили коронавірус Covid-19. Журналісти також повідомляють, що дівчині стало зле ще під час відпочинку – вона скаржилася на сильну задишку.

Коронавірус — як не заразитися: важливі поради

Страна” пише, що в Лодзі проживає величезна кількість українців, які там працюють – близько 80 тисяч осіб, що становить шосту частину населення міста.

Нагадаємо, напередодні в Румунії 26 осіб поміщено на карантин з підозрою на Covid-19, поки підтвердився лише один випадок зараження. Всі румуни, яких ізолювали, контактували з хворим італійцем.

В Україні, станом на 27 лютого, офіційно виявлених випадків Covid-19 немає. При цьому під ударом опинилися прикордонні території. Приміром, у Чернівцях госпіталізували вже другого людину, яка  повернулася з Італії. В обох пневмонія, і теоретично вони могли контактувати з тими, кому в Італії вже підтвердили діагноз коронавірус Covid-19.

Джерело: Народна Правда