Тепліше ніж зазвичай: синоптики дали прогноз погоди на березень

Синоптики очікують більш теплої погоди, ніж зазвичай у березні

Тепліше ніж зазвичай: синоптики дали прогноз погоди на березень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

У березні 2020 року середня місячна температура в Україні прогнозується на рівні 1-7 градусів тепла, що на 2-3 градуси вище середніх багаторічних значень.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прогноз Гідрометцентру.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 24-44 мм, в гірських районах 36-80 мм, що в межах середніх багаторічних значень.

“Спостереження показують, що середня місячна температура повітря у березні становить від 3 градусів морозу до 2 тепла, на Закарпатті та півдні країни місцями 3-6 градусів тепла”, – повідомляють в Укргідрометцентрі.

Абсолютний мінімум температури повітря в березні становить 22-37 градусів морозу, на півдні країни 11-27 градусів морозу; абсолютний максимум – 16-29 градусів тепла.

Середня місячна кількість опадів 24-50 мм, в гірських районах та на Закарпатті 56-102 мм.

У гірських районах сніговий покрив спостерігається протягом місяця, на решті території України можливе короткочасне утворення снігового покриву.

“У березні можливі грози, сильний вітер, ожеледь і налипання мокрого снігу”, – нагадали в Укргідрометцентрі.

Зазначимо, що за даними Центральної геофізичної обсерваторії, метеорологічна весна в Києві розпочалася ще 10 лютого 2020 року. Прихід метеорологічної весни фіксується, коли середньодобова температура повітря стабільно перевищує 0 градусів. Таким чином, метеорологічна зима в Києві в цьому році так і не настала.

За прогнозами синоптиків весна 2020 року також очікується з нетиповою для цієї пори року погодою: у березні в Україні очікується зимова погода, в квітні синоптики прогнозують заморозки, а в травні прийде літня спека.

Раніше ми також писали, про те, якої погоди чекати 8 березня в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...