У Землі з’явився ще один природний супутник

Астероїд буде тимчасово прив'язаний до блакитної планети

У Землі з’явився ще один природний супутник
Автор Романова Марі в Наука/Новини

У Землі з’явився новий природний супутник. Напередодні вчені виявили малий астероїд 2020 CD3, який буде тимчасово прив’язаний до блакитної планети.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ITsider, відкриття зробили дослідники в циркулярі Центру малих планет Смитсоновської астрономічної обсерваторії.

Зазначимо, астероїд не довго носитиме статус супутника Землі: “Інтеграції орбіт вказують на те, що цей об’єкт тимчасово прив’язаний до Землі. Не виявлено ознак збурень, спричинених тиском сонячного випромінювання, жодного зв’язку з відомим штучним об’єктом не виявлено”.

Один з відкривачів нового Місяця Качпер Вежчос розповів, що діаметр астероїда становить від 1,9 до 3,5 миль, а відноситься до групи Амурів або Аполлонів. Імовірно супутник вийшов на орбіту Землі близько трьох років тому.

SpaceX і приватна американська компанія Space Adventures підписали угоду про запуск космічних туристів на кораблях Crew Dragon.

Нагадаємо, в галактиці Маркарян 231 (розташована в півмільярда світлових років від нас) знайшли хмари молекулярного кисню. Таким чином, вперше молекулярний кисень знайдений поза Чумацького Шляху.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...