Гривня буде падати: що буде з курсом валют на наступному тижні

В найближчі дні українська валюта продовжить падати до позначки 25 гривень за долар

Гривня буде падати: що буде з курсом валют на наступному тижні
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Побоювання пандемії коронавируса та світової економічної рецесії впливають на курс долара в Україні, гривня втрачає позиції.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти.

Як пояснив керівник відділу аналітики компанії Forex Club Андрій Шевчишин, Україна як і інші ринки, буде під прицілом спекулянтів, які будуть виводити свої інвестиції або як мінімум зупинять нові вливання. Вартість українських єврооблігацій падає, що підтверджує зміну тенденцій.

“У цих умовах національна валюта буде відчувати сильний тиск. Ситуація обтяжується також дефіцитом бюджету, який раніше покривався засобами від розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Оскільки приплив зупинився і формується відтік, ослаблення гривні – питання часу. Ймовірно, в найближчі дні українська валюта продовжить падати до позначки 25 гривень за долар “, – прогнозує він.

Девальвацію національної валюти прогнозують і інші експерти.

“На найближчий тиждень ми очікуємо помірного зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 24,7 грн, а готівковий долар в банках – близько 24,4-24,6 грн“, – прогнозує старший аналітик компанії «Альпарі» Вадим Іосуб

Нагадаємо, Національний банк України на 28 лютого встановив офіційний курс долара на рівні 24,56 гривень. Таким чином курс долара різко впав на 8 копійок порівняно з попереднім банківським днем.

А тим часом Україна стала перевалочним пунктом для постачання фальшивої валюти в країни Європи. Оперативники і банкіри запевняють: фальшиві долари та євро валізами надходять з нашої країни туди, де перевіряти справжність купюр не прийнято. Економіст Євген Невмержицький закликав купувати валюту тільки в банках або офіційних обмінниках і уважно перевіряти кожну купюру.

Джерело: Народна Правда