Нацполиция засекретила інформацію що до підозрюваних у справі про вбивство Шеремета

У відомстві відмовилися надати докладні відомості про зазначеній справі, пославшись на таємницю досудового слідства

Нацполиция засекретила інформацію що до підозрюваних у справі про вбивство Шеремета
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Національна поліція засекретила інформацію, що стосується Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко, Яни Дугарь, підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Loading...

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Українські новини” у відповідь Нацполиции на запит журналістів.

“У ході досудового розслідування з метою забезпечення повного та неупередженого розслідування з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, проводяться необхідні слідчо-розшукові дії”, – йдеться у відповіді.

Уточнюється, що досудове розслідування триває і за його результатами буде прийнято рішення згідно з Кримінальним процесуальним кодексом.

Також зазначено, що ст. 387 (розголошення даних оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування) Кримінального кодексу передбачає кримінальну відповідальність за розголошення даних досудового розслідування, тому більш докладні відомості про зазначеній справі надати неможливо.

Агентство у свою чергу зверталася в поліцію з питанням, чи перевіряє слідство можливу причетність співробітників Служби безпеки України до вбивства журналіста.

Зокрема перевіряється можлива причетність співробітника Департаменту контррозвідки Служби безпеки Андрія Омельченка до приховування фактів про вбивство Шеремета.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Суддя Печерського суду міста Києва залишив міру запобіжного заходу Андрію Антоненко без змін. Наступне засідання, на якому розглянуть скаргу на арешт підозрюваного у вбивстві Шеремета відбудеться 2 березня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Служби безпеки України Іван Баканов не виключає, що фігуранти справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, зокрема Владислав Грищенко з позивним “Буча”, могли бути агентами СБУ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...