Порошенко прийшов на допит у ДБР

Печерський суд Києва дозволив Державному бюро розслідувань здійснити примусовий привід Порошенка

Порошенко прийшов на допит у ДБР
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У п’ятницю,  28 лютого,  п’ятий президент Петро Порошенко таки  прийшов до Державного бюро розслідувань, де має відбутися його допит. Як відомо, Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про примусове доправлення Порошенка на допит.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це експрезидент повідомив  під будівлею ДБР, де зібралися його прихильники.

“Дорогі друзі, перш за все хочу подякувати всім, хто залишився небайдужим до повернення країни в часи Януковича, до повернення політичних репресій. Ми сьогодні, як і обіцяли, прийшли у ДБР. Розуміючи, що це фарс, що це ознака політичних переслідувань, що влада вміє єдине – давати видовище”, – заявив Порошенко.

Додамо, що Порошенко прийшов у ДБР у супроводі адвокатів. Також поруч ним стояли люди з плакатами на його підтримку, які зустрічали слова експрезидента оплесками.

Під ДБР також виступили члени його фракції – Артур Герасимов, Ірина Геращенко, Ніна Южаніна, Володимир В’яторович, Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вони заявили, що справи проти експрезидента сфабриковані і політично мотивовані, а сам він завжди діяв відповідно до законів і Конституції.

Люди, які прийшли на підтримку п’ятого президента, тримали плакати “Ні політичним репресіям”, “Державне бюро репресій” тощо.

Порошенко прийшов на допит у ДБР

Як відомо, 24 січня 2020 року колишнього президента Петро Порошенко знову викликали на допит в Державне бюро розслідувань. Допит в якості свідка також проходив по справі про можливу держзраді під час підписання Мінських угод.

Нагадаємо, що 24 січня біля будівлі Державного бюро розслідувань, де проходив допит п’ятого президента Петра Порошенка у справі про держзраду, сталася бійка, частина народних депутатів намагалася увійти у приміщення ДБР, проте їх не пустили, адже такі спроби є втручанням у роботу Бюро.

Раніше повідомлялося, що 21 січня п’ятий президент України Петро Порошенко не з’явився на допит до Державного бюро розслідувань, ДБР повідомило, що готується до примусового приводу політика на допит.

Нагадаємо також,  Петра Порошенка викликали на допит у ДБР у справі про можливу державну зраду під час підписання Мінських угод.

Джерело: Народна Правда