Vodafone підвищив ціни на тарифи: скільки доведеться платити

Ціни виросли на бюджетні тарифні плани

Vodafone підвищив ціни на тарифи: скільки доведеться платити
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Оператор мобільного зв’язку Vodafone з 27 лютого підвищив абонентську плату за користування тарифними планами з лінійки Vodafone 4G Smart. Крім вартості, змінилися і умови користування деякими тарифами, зокрема, Vodafone 4G Smart S та Vodafone 4G Smart M. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Today.ua.

Причиною подорожчання популярних тарифів стало підвищення вартості обслуговування мереж мобільного зв’язку, зокрема, інтернет-комунікацій. Що стосується нових цін, то тарифний план Vodafone 4G Smart XS, який раніше коштував  30 гривень на місяць, тепер обійдеться абонентам у 35 гривень. При цьому умови його користування не зміняться.

А ось тариф Vodafone 4G Smart S замість звичних 50 гривень підвищиться до 65 гривень на місяць. Кількість дзвінків у тарифі зросте до 200 хвилин замість ста. Найдорожчим у цій лінійці стане тарифний план Vodafone 4G Smart M. Його користувачі тепер сплачуватимуть 110 грн замість 90 грн. В пакет послуг входить дев’ять гігабайт інтернету і триста хвилин дзвінків.

З огляду на те, що компанія Vodafone активно розширює мережу свого покриття і зараз впроваджує 4G у столичному метрополітені, вартість інших тарифів мобільного оператора з часом також може зрости. У найближчому майбутньому запрацює і мережа 5G, на впровадження якої піде немало коштів.

Нагадаємо, українці накопичили величезні борги по оплаті за комунальні послуги – за даними Держстату, загальна сума заборгованості населення України за житлово-комунальні послуги (ЖКП) в грудні 2019 року зросла до 63,7 млрд грн, збільшившись в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року на 8,1 млрд грн, коли борги становили 55,6 млрд грн.

Раніше в ході масштабного соціологічного опитування з’ясувалося, що більшість українців на своїх гаманцях відчули підвищення тарифів на ЖКГ. Майже половина опитаних (45%) сказали, що їхні витрати на оплату послуг ЖКГ в жовтні 2019 року зросли в порівнянні з жовтнем 2018 року. У 35% респондентів ці витрати не змінилися або зменшилися.

Джерело: Народна Правда